Reklama
Reklama

Rumak: jedziemy do Zabrza po trzy punkty

fot. Lech TV
fot. Lech TV

- Jedziemy do Zabrza po to, aby przywieźć trzy punkty. To jest trudny teren, na którym lekko się nie wygrywa - mówi przed niedzielnym meczem z Górnikiem Zabrze trener Lecha Poznań, Mariusz Rumak.

- Rozgrywki T-Mobile Ekstraklasy są dla nas bardzo ważne i od początku chcemy punktować. Więc jedziemy do Zabrza po to, aby przywieźć trzy punkty. To jest trudny teren, na którym lekko się nie wygrywa. Na pewno jest to zespół, który mocno nam się przeciwstawi i musimy potwierdzić swoją jakość. Do kadry wrócił Łukasz Teodorczyk, a wypadł Karol Linetty, więc nie jest tak, że wszystko jest lepiej. Stan osobowy jest bliski sytuacji z przed tygodnia. Czy będą rotacje w składzie? Tak naprawdę to czas pokaże. Wszyscy zawodnicy, którzy zagrali z Nomme Kalju wydają się być gotowi do gry przeciwko Górnikowi, ale zobaczymy jak ich parametry zmęczenia będą się rozkładały - mówi w Lech TV przed niedzielnym meczem z Górnikiem Zabrze trener Lecha Poznań, Mariusz Rumak.

Niedzielne spotkanie 2. kolejki T-Mobile Ekstraklasy pomiędzy Górnikiem Zabrze a Lechem Poznań rozpocznie się o godz. 18:00 na Stadionie im. Ernesta Pohla przy ul. Roosevelta 81 w Zabrzu. Zapraszamy na bezpośrednią, tekstową relację z tego spotkania w portalu epoznan.pl i Telewizji WTK (wystarczy kliknąć).

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega! W niektórych rejonach sytuacja z wczoraj może się powtórzyć
25℃
17℃
Poziom opadów:
3.5 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
12.93 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro