Reklama

Lidia Dudziak będzie "jedynką" PiS

fot. Telewizja WTK
fot. Telewizja WTK

Radna Lidia Dudziak ma być "jedynką" Prawo i Sprawiedliwość w zbliżających się wyborach samorządowych w okręgu obejmującego Łazarz, Stary Grunwald, Jeżyce i Ogrody.

Informację, jako pierwszy podał serwis Łazarz.pl, a radna Lidia Dudziak potwierdziła, że nadal chce zasiadać w Radzie Miasta i zajmować się sprawami okręgu obejmującego Łazarz, Stary Grunwald, Jeżyce i Ogrody.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie, płatne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 18 czerwca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA


Przypomnijmy, że mająca 57 lat radna Lidia Dudziak zasiada w Radzie Miasta od 1998 roku i uznawana jest za jedną z najaktywniejszych. Z wykształcenia jest politologiem i menadżerem sportu. Prywatnie ma męża Tomasza, dwóch synów i piątkę wnucząt. Aktualnie zasiada w pięciu komisjach Rady Miasta. Ponadto jest: członkiem Komitetu Obchodów Rocznic Poznańskiego Czerwca 1956 r, przewodniczącą Kapituły Złotej Róży, członkiem Stowarzyszenia "Solidarność z Bezrobotnymi", członkiem Zarządu Wielkopolskiego Związku Koszykówki, Prezesem Honorowym Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego, członkiem Caritas przy swojej parafii.

Do Rady Miasta z listy Prawo i Sprawiedliwość mają startować również: prof. Janusz Kapuściński, Sara Szynkowska - siostra Szymona Szynkowskiego vel Sęk, Stanisław Gorzelańczyk - członek Rady Osiedla Jeżyce, Iwona Szyba- Rajewicz i Beata Jackowiak.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
14℃
Poziom opadów:
8.4 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
21.18 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro