Reklama

Zostań autorem wystawy poświęconej Al. Marcinkowskiego

Wydawnictwo Miejskie Posnania przygotowuje wystawę plenerową, na której znajdą się zdjęcia Alei Marcinkowskiego na przestrzeni lat.

Wystawa składać się będzie z materiału archiwalnego przygotowanego przez Muzeum Historii Miasta Poznania oraz dokumentacji fotograficznej nadesłanej przez samych mieszkańców Alei. - Chcemy spojrzeć na Poznań z innej perspektywy. Posiadamy zdjęcia Alei Marcinkowskiego od strony oficjalnej. Teraz zależy nam na prywatnych zdjęciach, opowiadających indywidualne historie poznaniaków oraz ukazujące jak zmieniały się Aleje. Szukamy zdjęć, które nie są idealnie wykadrowane, ale mówią więcej niż słowa - mówi Tomasz Bombrych, z Wydawnictwa Miejskiego Posnania.

Organizatorzy przyjmą wszystkie ilustracje, negatywy, pocztówki i dokumenty związane z Alejami Marcinkowskiego. Zdigitalizują je na miejscu lub za zgodą właściciela umieszczą oryginał na wystawie.

Jeśli posiadasz unikatowe zdjęcia, dokumenty z rodzinnych archiwów, które przedstawiają Aleje Marcinkowskiego, możesz wysłać je na mail wydawnictwa : [email protected] lub przynieść osobiście do siedziby przy ul. Ratajczaka 44 (I piętro). Materiały można przynosić do końca sierpnia, od poniedziałku do piątku, w godzinach 10-15.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie meteo dla całego województwa. Może być niebezpiecznie
22℃
12℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
25 km
Stan powietrza
PM2.5
4.19 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro