Reklama
Reklama

Poranne problemy na PST: dwa razy zepsuł się tramwaj

Pasażerowie korzystający w godzinach porannych z trasy PST mieli dziś pewne problemy z dostaniem się do celu. Na trasie dwa razy zepsuł się ten sam tramwaj. Utrudnienia trwały kilkadziesiąt minut.

Do pierwszej awarii w tramwaju linii nr 20 jadącym w kierunku os. Sobieskiego doszło około godziny 6.30. - Tramwaj zepsuł się w pobliżu estakady - wyjaśnia dyżurny Nadzoru Ruchu MPK. - Po 10 minutach udało się go uruchomić i ruszył w dalszą trasę. Niestety daleko nie dojechał, bo ponownie doszło do awarii - dodaje.

Cierpisz na wypadanie włosów po Covid 19? Tylko w czerwcu zabiegi oksybrazji w salonach Wonderland z 15% rabatem. Zadzwoń do nas: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub zarezerwuj: Wonderland.pl
REKLAMA

W drugim przypadku prace związane z uruchamianiem pojazdu trwały dłużej - około 30 minut. - W międzyczasie staraliśmy się "łatać dziury" na trasie podstawiając autobusy zastępcze. Ostatecznie pojazd uruchomiono około 7.21. W tej chwili ruch na trasie PST zaczyna wracać do normy - kończy.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW ostrzega: w nocy i rano możliwe przymrozki
21℃
5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
4.18 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro