Reklama
Reklama

Prezentacja Lecha Poznań za nami

fot. Mateusz Gawarecki

Tłumy kibiców Lecha Poznań zapełniły w niedzielne popołudnie Plac Wolności, a wszystko przez prezentację podopiecznych Mariusza Rumaka. - Gramy o mistrza, Kolejorz, gramy o mistrza - skandowali kibice.

- Wiara! Szpycnijcie na naszą manę! Już w niedzielę prezentujemy ekipę, która będzie walczyła do upadłego na trzech frontach: w T-Mobile Ekstraklasie, Lidze Europy i Pucharze Polski. Zanim zaczną zwyciężać, robimy schadzkę w centrum Poznania! - tak Lech Poznań reklamował oficjalną prezentację zespołu przed nowym sezonem, a kibice odpowiedzieli na ten apel i zapełnili Plac Wolności.

Tradycyjnie najpierw zaprezentowali się bramkarze, a później obrońcy, pomocnicy, napastnicy i sztab szkoleniowy. Szczególną uwagę zwrócono na nowych zawodników: Darko Jevticia, Muhameda Keitę oraz Macieja Wilusza. Przez chwilę na tegorocznej prezentacji kilku piłkarzy zamieniło się w modeli i prezentowali odzież z nowej kolekcji Lecha Poznań. Fani szczególnie byli zainteresowani nowymi koszulkami, które dla klubu przygotowała firma Nike.

Podczas tegorocznej prezentacji nie zabrakło niespodzianek, a wśród nich był występ raperów znanych z "Definicji Kibol 2" oraz konkurs gwary poznańskiej. Po prezentacji piłkarze ruszyli w stronę kibiców, aby wspólnie zrobić sobie zdjęcie oraz rozdać autografy. Jeszcze w trakcie prezentacji kibic jasno określili cel na sezon 2014/2015. - Gramy o mistrza, Kolejorz, gramy o mistrza - skandowali fani Lecha Poznań.

- Spotykamy się w różnych miejscach z kibicami np. rok temu był to Stary Rynek, a teraz Plac Wolności. Są to miejsca charakterystyczne dla Poznania tak jak INEA Stadion i Bułgarska. Bardzo się cieszymy, że możemy się spotkać z kibicami, a dziś przyszło ich kilka tysięcy. Jesteśmy szczęśliwi, że przypadły im do gustu nasze prezentacje -
mówi rzecznik prasowy Lecha Poznań, Łukasz Borowicz.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

16℃
9℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
25 km
Stan powietrza
PM2.5
5.19 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro