Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
13 7
Reklama

Lech Pils sponsorem głównym Kolejorza

tww
piątek, 11.07.2014 r.
godz. 22.31
tww | piątek, 11.07.2014 r., godz. 22.31
Lech Pils sponsorem głównym Kolejorza
fot. Adam Ciereszko / Lech Poznań

Lech Poznań przedłużył o kolejne trzy lata umowę sponsorską z marką Lech Pils, która teraz stała się sponsorem głównym. Logo Lecha Pils będzie się znajdować na tylnej stronie koszulki pod numerem zawodnika.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
9°C 1032 hPa
JUTRO
pogoda
13°C 1032 hPa
POJUTRZE
pogoda
16°C 1030 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

- Kiedy dwa lata temu ogłaszaliśmy naszą współpracę, mówiliśmy o otwarciu nowego rozdziału naszych relacji. W dwóch kolejnych sezonach byliśmy wicemistrzami Polski. Teraz wchodzimy na wyższy poziom, czas zatem również na powrót na tron i o niego chcemy walczyć. Od tego sezonu marka Lech Pils będzie widoczna na koszulkach meczowych, jej logotyp będzie się znajdował pod numerem każdego pełnoletniego zawodnika. Cieszę się, że Lech Poznań i Lech Pils, jako dwa bardzo rozpoznawalne symbole Wielkopolski, pozostają razem w walce o najwyższe cele - mówił na konferencji prasowej prezes KKS Lech Poznań, Karol Klimczak.


Umowa sponsorska zawarta pomiędzy KKS Lech Poznań a Lechem Pils obowiązywać będzie przez trzy lata do 30 czerwca 2017 roku. Zapewnia ona marce obecność na eksponowanym miejscu z tyłu na koszulkach noszonych przez zawodników podczas wszystkich meczów rozgrywanych w ramach Ekstraklasy, Pucharu Polski oraz meczów w europejskich pucharach.

Zasady sprzedaży piwa na stadionie podczas meczów drużyny Lecha Poznań pozostają bez zmian. Kompania Piwowarska będzie prowadziła sprzedaż piwa swoich marek, które spełniają wymogi zawarte w ustawie. Będą to Lech Ice Shandy, Lech Free (piwo bezalkoholowe) oraz Tyskie Jasne Lekkie 3,5 proc.

ZOBACZ VIDEO
arrow
Reklama