Nomme Kalju rywalem Lecha

Nomme Kalju wygrało rywalizację z Framem Reykjavik o awans do II rundy kwalifikacji Ligi Europejskiej, w której na klub z Estonii czeka Lech Poznań. Pierwszy mecz już 17 lipca w Tallinnie.

Pierwsze spotkanie Nomme Kalju z Framem Reykjavik zakończyło się zwycięstwem klubu z Estonii 1:0, a w czwartkowym rewanżu w Tallinnie padł remis 2:2 i do II rundy kwalifikacji Ligi Europejskiej awansował zespół Nomme Kalju. Lech Poznań pierwszy mecz z Nomme Kalju rozegra już 17 lipca w Tallinnie, a rewanż tydzień później o godzinie 19:00 na INEA Stadionie przy ul. Bułgarskiej. Bilety w cenie od 14 zł do 35 zł.

Nomme Kalju - Fram Reykjavik 2:2 (1:1)
Bramki:
Felipe Nunes (10. minuta), Hidetoshi Wakui (53. minuta), Einar Bjarni Omarsson (25. minuta), Tryggvi Sveinn Bjarnason (64. minuta)