Reklama

Joga przy fontannie od niedzieli

fot. Tomasz Szwajkowski
fot. Tomasz Szwajkowski

Już w niedzielę pod patronatem epoznan.pl rozpocznie się cykl wakacyjnych spotkań "Joga przy fontannie" w Parku Adama Mickiewicza. Początek o godzinie 9.00, a udział w zajęciach jest bezpłatny.

Spotkania "Joga przy fontannie" w Parku Adama Mickiewicza przy Operze na stałe wpisały się w kalendarz wakacyjnych imprez rekreacyjnych Poznania i cieszą się dużą popularnością. Aby uczestniczyć w bezpłatnych zajęciach wystarczy pojawić się w niedzielę o godzinie 9: 00.

- Wierzymy, że joga jest fantastycznym sposobem na polepszenie, jakości naszego życia i własnego rozwoju. Wiemy, że dla wielu Poznaniaków wakacje w mieście nie są spełnieniem marzeń i często jest to czas pełen stresu, a nie wakacyjnego relaksu. Dlatego chcemy zorganizować dla wszystkich pozostających w mieście coś ciekawego, wesołego i ciekawego - mówi pomysłodawczyni i organizatorka akcji, Ulla Wilczyńska-Kalak.

Wstęp i udział w zajęciach jest bezpłatny, a będą się one odbywać pod okiem instruktorów w każdą niedzielę wakacji (6 lipca - 31 sierpnia 2014 roku) w godzinach od 9.00 do 10.30.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
36.98 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro