Reklama
Reklama

Wielkopolanka została Wicemiss Polski Nastolatek 2014

fot. Biuro Miss Wielkopolski

W niedzielę w Kozienicach odbyły się wybory Miss Polski Nastolatek 2014. Pochodząca z Wilkowic pod Lesznem Wiktoria Klupś została II Wicemiss Polski Nastolatek. Co ciekawe, w regionalnych wyborach nie została uznana za najpiękniejszą.

Na przełomie maja i czerwca w Ostrowie Wielkopolskim odbyły się wybory Miss Polski Wielkopolski 2014 oraz Miss Polski Wielkopolski Nastolatek 2014. Na scenie zaprezentowało się 48 dziewcząt z naszego regionu (oraz z województwa lubuskiego) m.in. w strojach kąpielowych i sukniach ślubnych.

Interesujesz się zdrowym odżywianiem? Chcesz zostać dietetykiem? Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa.
REKLAMA


Wśród nastolatek najpiękniejsza okazała się Szahira Bisiorek z miejscowości Wiry (nr 28). I wicemiss została Wiktoria Klupś z Wilkowic (nr 34), II - Marta Glubka z Kalisza (nr 30), a III - Andżelika Krzykacz z miejscowości Dobra (nr 37).

W niedzielę, 29 czerwca, reprezentantki Wielkopolski walczyły o tytuł najpiękniejszej nastolatki w Polsce. Tytuł Miss Polski Nastolatek 2014 trafił do 15-letniej Blanki Tichoruk z Lubelszczyzny. I Wicemiss została Paulina Łachnik, a II Wicemiss Polski Nastolatek została reprezentantka naszego województwa - Wiktoria Klupś.

Co ciekawe, Klupś w Wielkopolsce zajęła dopiero drugie miejsce - za Szahirą Bisiorek, która nie znalazła się wśród wyróżnionej piątki nastolatek w wyborach ogólnopolskich.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW ostrzega o upałach. Będzie bardzo gorąco
30℃
19℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
16.58 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro