Reklama
Reklama

Problemy z rozkładami jazdy na stronie MPK

Od soboty ruszył remont przejazdów tramwajowych w ul. Reymonta na skrzyżowaniach z ulicami Wyspiańskiego oraz Hetmańską i Grochowską, co spowodowało zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Pomimo informacji pasażerowie skarżą się, że na stronie internetowej MPK nie można sprawdzić aktualnego rozkładu jazdy.

Mamy już sobotnie popołudnie. Od rana obowiązują zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej, m.in. remont torowiska na Reymonta. Na stronach ZTM i MPK są informacje o tych zmianach, schematy linii, ale w rozkładach jazdy na tych stronach nikt się nie pofatygował, by zamieścić nowe tabliczki. Ciekawe jak mam sprawdzić godziny odjazdu tramwaju? - pisze nasz czytelnik Damian.

Bardzo przepraszamy, ale mamy problemy techniczne związane z rozkładami jazdy i nowym systemem, który jest wdrażany od lipca. W tej chwili dział tworzący rozkłady jazdy wraz z informatykami cały czas pracuje nad rozwiązaniem problemu, aby jak najszybciej udostępnić Państwu prawidłową wersję rozkładów jazdy - informuje MPK.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

12℃
6℃
Poziom opadów:
4.8 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
7.07 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro