Reklama
Reklama

Problemy z rozkładami jazdy na stronie MPK

Od soboty ruszył remont przejazdów tramwajowych w ul. Reymonta na skrzyżowaniach z ulicami Wyspiańskiego oraz Hetmańską i Grochowską, co spowodowało zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Pomimo informacji pasażerowie skarżą się, że na stronie internetowej MPK nie można sprawdzić aktualnego rozkładu jazdy.

Mamy już sobotnie popołudnie. Od rana obowiązują zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej, m.in. remont torowiska na Reymonta. Na stronach ZTM i MPK są informacje o tych zmianach, schematy linii, ale w rozkładach jazdy na tych stronach nikt się nie pofatygował, by zamieścić nowe tabliczki. Ciekawe jak mam sprawdzić godziny odjazdu tramwaju? - pisze nasz czytelnik Damian.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie, płatne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 15 czerwca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

Bardzo przepraszamy, ale mamy problemy techniczne związane z rozkładami jazdy i nowym systemem, który jest wdrażany od lipca. W tej chwili dział tworzący rozkłady jazdy wraz z informatykami cały czas pracuje nad rozwiązaniem problemu, aby jak najszybciej udostępnić Państwu prawidłową wersję rozkładów jazdy - informuje MPK.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie IMGW. Obowiązuje do odwołania
21℃
8℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
5.57 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro