Reklama

Kolejny market otworzy się na Ratajach

Otwarcie nowego sklepu sieci w Komornikach | fot. materiały prasowe
Otwarcie nowego sklepu sieci w Komornikach | fot. materiały prasowe

W czwartek o 7.00 rano przy ulicy Piłsudskiego na Ratajach otwarty zostanie kolejny market spożywczy. Będzie tu można kupić wybrane produkty w promocyjnych cenach.

Kolejny market spożywczy otwiera się na Ratajach. W najbliższy czwartek o godzinie 7.00 rano przy ulicy Piłsudskiego 116 zacznie działać Lidl. Pracę znalazło tu około 25 osób. Nie tylko postawiono tu nowy budynek o powierzchni 1200 m2, w którym mieści się sklep, ale też w pobliżu zasadzono nową zieleń.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA


Z okazji otwarcia przewidziano atrakcje dla klientów. Będzie tu można kupić wybrane produkty w niższych cenach - m.in. warzywa i owoce, a także wybrane pieczywo. Nie zabraknie także poczęstunku - kiełbasek z grilla, kawy i degustacji produktów.

W październiku pisaliśmy o otwarciu nowego sklepu sieci w Komornikach. Wówczas kolejka do drzwi liczyła... ponad 100 osób.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

30℃
17℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
17.40 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro