Reklama

Estakada katowicka: kolejna ciężarówka utknęła w szykanach

fot. M. Chłystun
fot. M. Chłystun

Tym razem nie od strony Franowa, a ronda Rataje - kolejna ciężarówka zablokowała się w szykanach przed wjazdem na estakadę katowicką. Na szczęście ruch samochodów osobowych jest możliwy tuż obok betonowych zapór.

Dokładnie tydzień temu pisaliśmy o ciężarówce, która zablokowała się w szykanach przed wjazdem na estakadę katowicką od strony Franowa. Betonowe zapory miały uniemożliwić kierowcom pojazdów o masie powyżej 3,5 tony przejazd estakadą, która znajduje się w kiepskim stanie technicznym. Kierowcy ciężarówek wciąż jednak tędy jeżdżą.

Tym razem ciężarówka zablokowała się w szykanach od strona ronda Rataje. - Trudno powiedzieć czy kierowcy uda się wyjechać. Samochód stanął, ale kierowca podejmuje próby wycofania - informuje Mateusz Chłystun, dziennikarz Telewizji WTK.

Przypomnijmy, że tydzień temu ciężarówkę udało się uwolnić z "pułapki" dopiero poprzez przesunięcie betonowych zapór. Kierowcy samochodów osobowych omijali przeszkodę jadąc m.in. po pasie zieleni. I tym razem przejazd samochodów osobowych jest możliwy przy betonowych zaporach. Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

15℃
8℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
73.05 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro