Reklama
Reklama

Miłośnicy jazdy na dwóch kółkach opanują Tor Poznań

fot. Paweł Tupalski
fot. Paweł Tupalski

Już w niedzielę na Torze Poznań miłośnicy jazdy na dwóch kółkach będą się ścigać w ramach imprezy "Powiat Poznań Cycling Maraton". Organizatorzy nadal przyjmują zgłoszenia.

"Powiat Poznań Cycling Maraton" to otwarta impreza, a główna trasa będzie przebiegała drogami powiatu poznańskiego. Start oraz meta każdego wyścigu będą zlokalizowane przy wieży startowej Toru Poznań. Przewidziane są dwa dystanse główne: mini o długości 53km i mega o długości 96 km oraz dystans młodzieżowy i rodzinny. Pierwszy o długości 16 km (4 okrążenia Toru Poznań), a drugi o długości 4 km (1 okrążenie).

Szukasz nieodpłatnej pomocy prawnej, psychologicznej, rodzinnej itp.? Skorzystaj z listy jednostek nieodpłatnego poradnictwa lub porad prawnych dostępnych dla mieszkańców Poznania.
REKLAMA


Biuro maratonu zlokalizowane będzie w wieży startowej toru. Prawo startu w maratonie mają osoby, które ukończyły 18 lat. Młodzież w wieku 15-17 lat włącznie ma prawo startu po złożeniu u organizatora pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego osobiście w biurze zawodów. Impreza rozpocznie się w niedzielę, 22 czerwca 2014 roku o godz. 12:00 na Torze Poznań. Biuro wyścigu czynne będzie w dniu zawodów od godz. 8.00 w wieży startowej toru. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie poznancyclingmaraton.eu.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
9.99 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro