Reklama
Reklama

Zawody wakeboardowe i koncert Małpy nad Jeziorem Lipno

fot. Cropp Wake Cup
fot. Cropp Wake Cup

Już w sobotę, 21 czerwca na Jeziorze Lipno w Stęszewie odbędzie się edycja prestiżowego cyklu wakeboardowego Cropp Wake Cup połączonego z koncertem Małpy. Wstęp jest bezpłatny.

Najlepsi zawodnicy z Polski na Jeziorze Lipno w Stęszewie będą wykonywać zapierające dech w piersiach skoki, 3-4 metry nad wodą. Zawody wliczone są do punktacji międzynarodowej federacji wakeboardowej CWWC - Cable Wakeboard World Council. Lokalnymi faworytami są Mateusz Wawrzyniak, Maurycy Karczewski Rafał Płaza. Każdy z nich stawał na podium ogólnopolskich zawodów wakeboardowych, a Mateusz Wawrzyniak zwyciężył w klasyfikacji generalnej Cropp Wake Cup w zeszłym roku.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Zawody i imprezy towarzyszące są otwarte dla publiczności, a początek zmagań o godz. 10.00. Finały odbędą się w godzinach od 15.00 do 17.00, a tuż po tym, o 18.00 odbędzie się koncert Małpy. Natomiast od godz. 22.00 na plaży Afterparty.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
0℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
125.76 μg/m3
Bardzo zły
Zobacz pogodę na jutro