Reklama
Reklama

39. Jarmark Świętojański rozpoczęty!

fot. Tomasz Szwajkowski
fot. Tomasz Szwajkowski

W sobotę na płycie poznańskiego starego Rynku rozpoczął się 39. Jarmark Świętojański. Przez dwa tygodnie organizatorzy zapewniać będą liczne atrakcje. Nie zabraknie zabawy, zapachu i smaku.

Jarmark Świętojański odbywa się w Poznaniu już po raz 39.Na Stary rynek będzie można przyjść codziennie od godziny 11:00 do 21:00. Na 102 straganach będzie można kupić nie tylko unikatowe rękodzielnicze, ale również regionalne artykuły spożywcze, kosmetyki czy odzież.

Tradycyjnie, na Jarmarku Świętojańskim nie zabraknie też innych atrakcji, którego każdego dnia nawiązywać będą do tematu przewodniego. Będzie, zatem m.in. Dzień Pyry, Dzień Motoryzacji, Dzień dla Dzieci, Dzień Ulicznych Rymów, Dzień Fitnessu, Dzień Tańca, Dzień Muzyki Klasycznej czy akcja charytatywna "Dzień dla Palium" - informuje Urząd Miasta.

Jarmark Świętojański to również mnóstwo wydarzeń artystycznych. Podczas festynu wystąpią między innymi: The Last Ride, RUST, DJ SOINA, Felix the Baker, RR Brygada, Yuma Band, Affabre Concinui i wielu innych.

Szczegółowe informacje tutaj.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Ulewa i wichura w Wielkopolsce. Woda wdarła się do szpitala
24℃
17℃
Poziom opadów:
9 mm
Wiatr do:
26 km
Stan powietrza
PM2.5
7.21 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro