Reklama
Reklama

Nocne drzwi otwarte na stadionie

Spółka Euro Poznań 2012 zaprosiła wszystkich mieszkańców stolicy Wielkopolski na niezwykłe drzwi otwarte stadionu. W środę, 23 czerwca, punktualnie o godzinie 23.00 rozpoczęła się Noc Świętojańska w obiekcie. Największą atrakcją o tak później porze była iluminacja stadionu. Oglądało ją blisko 7 tysięcy ludzi, którzy wypełnili całą IV trybunę!

W nocy z 23 na 24 czerwca przypada Noc Świętojańska. Spółka Euro Poznań 2012 uznała, że jest to doskonała okazja, by zaprezentować poznaniakom jak będzie wyglądać oświetlenie stadionu. Tuż po 23.00 oświetlona została membrana na zewnątrz budynku oraz płyta boiska. Iluminację można było więc podziwiać częściowo nie będąc na terenie stadionu. Organizatorzy drzwi otwartych zaprosili chętnych obserwatorów na IV trybunę, by z góry mogli ujrzeć jak ogromny jest obiekt.

Iluminacja stadionu nie była oczywiście jedyną atrakcją nocnych drzwi otwartych. Jak na wszystkich poprzednich takich wydarzeniach, można było zapoznać się z obecnym przebiegiem prac. A są one intensywne! Trwa bowiem montaż krzesełek na trybunach I i III.

Choć Noc Świętojańska na stadionie potrwała tylko 45 minut, z pewnością przygotowane dla poznaniaków atrakcje na długo pozostaną w ich pamięci.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Rekordowy wrzesień w Poznaniu pod względem pogody. I to nie jest dobra informacja
22℃
11℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
10.55 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro