Reklama
Reklama

XV Rajd Herbowy w najbliższą niedzielę

fot. GOSiR Dopiewo
fot. GOSiR Dopiewo

W najbliższą niedzielę z pętli PST wyruszy XV Rajd Herbowy, którego meta będzie się znajdować w Chludowie, aby wziąć udział w rajdzie należy mieć sprawny rower i podpisać kartę uczestnictwa.

Organizatorem XV Rajdu Herbowego jest Towarzystwo Przyjaciół Gminy Suchy Las i Gmina Suchy Las. Rajd rozpocznie się w niedzielę o godz. 10.00 na pętli PST, a poszczególne grupy mogą dołączyć w następujących punktach: Suchy Las ("Ryga" ul. Bogusławskiego) godz. 10.30, Złotniki Osiedle (wjazd na poligon) godz. 11.00, Złotkowo (boisko) godz. 11.15. Meta rajdu będzie zlokalizowana w Chludowie na boisku, a uczestnicy będą w tym miejscu około godz. 12.15.

Każdy uczestnik może liczyć na opiekę organizatorów na trasie rajdu, posiłek regeneracyjny, plakietkę okolicznościową dla kolekcjonerów i konkursy. Ilość uczestników nie jest limitowana. W imprezie może uczestniczyć każdy, który na starcie podpisze kartę uczestnictwa. Uczestnicy rajdu są zobowiązani do przestrzegania Karty Turysty, przepisów ochrony przyrody, przestrzegania zasad i przepisów ruchu drogowego oraz poleceń organizatorów. Osoby niepełnoletnie wyłącznie pod opieką osób pełnoletnich. Szczegółowe informacje na stronie suchylas.pl.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

11℃
4℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
54.67 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro