Reklama
Reklama

Miss Wielkopolski i Miss Wielkopolski Nastolatek będą walczyć o tytuł Miss Polski

Maja Nizio i Szahira Bisiorek | fot. TC
Maja Nizio i Szahira Bisiorek | fot. TC

W weekend w Warszawie odbyły się ćwierćfinał i półfinał Miss Polski Nastolatek 2014, a także ćwierćfinał Miss Polski 2014. W walce o koronę najpiękniejszej uczestniczyły m.in. Maja Nizio oraz Szahira Bisiorek z Wielkopolski. Zobaczymy je w dalszych etapach konkursu.

W ubiegłym tygodniu pisaliśmy o zakończonych wyborach Miss Polski Wielkopolski i Miss Polski Wielkopolski Nastolatek. Tą pierwszą została Maja Nizio z Poznania, a drugą Szahira Bisiorek z podpoznańskiej miejscowości Wiry.

I wicemiss Polski Wielkopolski została Ewelina Kleszczyńska z Zielonej Góry, II wicemiss - Natalia Burczyńska z Poddębic, III wicemiss - Klaudia Zawrocka, a IV - Agnieszka Antkiewicz. Wśród nastolatek, poza najpiękniejszą Szahirą Bisiorek z miejscowości Wiry, wyróżniono kilka innych dziewcząt. I wicemiss została Wiktoria Klupś z Wilkowic, II - Marta Glubka z Kalisza, a III - Andżelika Krzykacz z miejscowości Dobra.

W ostatni weekend w Warszawie kandydatki z Wielkopolski walczyły o awans do kolejnych etapów konkursów Miss Polski oraz Miss Polski Nastolatek. - Spośród nastolatek do finału, który odbędzie się dnia 29 czerwca w Kozienicach awansowały Szahira Bisiorek oraz Wiktoria Klupś - wyjaśnia Grzegorz Ostrowski z Biura Miss Wielkopolski. Natomiast wśród kandydatek do tytułu Miss Polski 2014 do półfinału awansowały Maja Nizio oraz Agnieszka Antkiewicz. Finał odbędzie się 29 czerwca, również w Kozienicach.

Zwyciężczyni konkursu Miss Polski 2014 będzie reprezentować nasz kraj w konkursie Miss World.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

24℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
10.11 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro