Reklama
Reklama

Czesław Śpiewa, Bednarek i Nosowska nie wystąpią nad Maltą

59 lub 69 złotych trzeba było zapłacić za koncert, który miał się odbyć w środę nad Jeziorem Maltańskim. Zagrać i zaśpiewać mieli tu m.in. Kamil Bednarek, Czesław Śpiewa i Katarzyna Nosowska. Impreza jednak się nie odbędzie.

"Cztery koncerty - 7 godzin muzyki" - tak organizator reklamował koncert, który miał się odbyć w najbliższą środę nad Jeziorem Maltańskim. Na scenie mieli się pojawić Czesław Śpiewa, Bednarek, Nosowska i Pajujo. Bilety na to wydarzenie kosztowały 59 lub 69 złotych i można było je nabyć... jeszcze w weekend.

Tymczasem jak się okazuje, organizator koncertu nie otrzymał wymaganej zgody na przeprowadzenie imprezy. - Informuję, że 2 czerwca Urząd Miasta wydał decyzję o odmowie zezwolenia na przeprowadzenie imprezy masowej "Live! Moje i Twoje życie" planowanej na 11 czerwca - wyjaśnia Paweł Marciniak, rzecznik Urzędu Miasta. - Komunikat o tym wysłaliśmy organizatorce. Powodem decyzji było niedostarczenie opinii Policji, Straży Pożarnej, Pogotowia Ratunkowego ani Sanepidu oraz brak dokumentów potwierdzających zawarcie umowy ubezpieczenia organizatora imprezy masowej. Do dziś nie dostaliśmy tych dokumentów, ani informacji o chęci odwołania się od tej decyzji - dodaje.

Podczas koncertu miał się odbyć Dzień Dawcy Szpiku Fundacji DKMS. Organizatorzy koncertu obecnie informują, że osoby, które zakupiły bilety, muszą udać się do punktów, w których je nabyły. Tam mają otrzymać zwrot pieniędzy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
5.96 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro