Reklama
Reklama

Poszukiwany przestępca w rękach policji

Policjanci ze specjalnej grupy poszukiwawczej zatrzymali mężczyznę, który był poszukiwany za udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Mężczyzna rozpoczął już odbywanie zasądzonej kary.

41-letni mieszkaniec Kościana został skazany przez sąd na karę półtora roku pozbawienia wolności za udział w zorganizowanej grupie przestępczej, która zajmowała się przestępczością narkotykową. Mężczyzna nie zamierzał jednak stawić się w zakładzie karnym i ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna był poszukiwany dwoma listami gończymi.

W marcu bieżącego roku sprawą zajęli się policjanci ze specjalnej grupy poszukiwawczej Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu - To oni zajmują się poszukiwaniem najgroźniejszych bandytów i tych, którzy dotąd skutecznie wymykali się z rąk Policji - wyjaśnia się Dawid Marciniak z wielkopolskiej policji. Okazało się, że mężczyzna przez cały okres ukrywał się w specjalnie urządzonej skrytce pod podłogą swojego domu. Policjanci zatrzymali mężczyznę i umieścili w zakładzie karnym, gdzie rozpoczął odbywanie kary.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

24℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
8.81 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro