Reklama
Reklama

Łukomska-Pyżalska: mamy w Poznaniu antysportowo nastawione władze

fot. Roger Gorączniak
fot. Roger Gorączniak

- Na nasze władze, które są antysportowo nastawione nie ma co liczyć - mówi prezes Warty Poznań, Izabella Łukomska-Pyżalska.

- Taki minimalny budżet bez utrzymania infrastruktury to jest 1,5 mln zł. Cały czas szukamy sponsorów i zapraszamy do współpracy z piłkarską Wartą Poznań. Muszę uszanować decyzję Macieja Dittmajera, który zrezygnował z funkcji wiceprezesa klubu. Na nasze władze, które są antysportowo nastawione nie ma co liczyć. Jesteśmy klubem, który musi się finansować w 100 procentach ze środków prywatnych. Wiadomo jak jest w obecnych czasach... Mam nadzieję, że takich patriotów wspierania sportu jak ja jest w Poznaniu więcej i będą chcieli wyłożyć pieniądze oraz zaangażować się sercem w rozwój i funkcjonowanie SPN Warty Poznań - mówi o aktualnej sytuacji w Warcie Poznań, Izabella Łukomska-Pyżalska.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Przypomnijmy, że drugoligowa Warta Poznan ostatni mecz sezonu rozegra w niedzielę, 8 czerwca 2014 roku o godz. 17.00 z Górnikiem Wałbrzych. Ceny biletów w przedsprzedaży to tylko 5 zł, a w dniu meczu 10 zł (bilet ulgowy) i 15 zł (bilet normalny).
 

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
50.38 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro