Reklama
Reklama

Grunwaldzka/Matejki: zderzenie dwóch samochodów

Dwa samochody zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Matejki. Przez ponad półtorej godziny na skrzyżowaniu występowały utrudnienia w ruchu, a objazdami kursowały między innymi autobusy MPK.

Informacje o zdarzeniu dotarły do MPK o 16:59 - U zbiegu Matejki i Grunwaldzkiej zderzyły się dwa samochody osobowe. Niestety skrzyżowanie zostało zablokowane, a autobusy 64 musiały jeździć objazdami. Problemy trwały do godziny 18:45 - relacjonuje dyżurny poznańskiego przewoźnika. W wypadku został ranny kierowca jednego z samochodów, został on odwieziony do szpitala.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Urząd Miasta Poznania oferuje 4-miesięczne płatne staże. Zdobądź doświadczenie - Aplikuj do 15 października!
REKLAMA

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

13℃
9℃
Poziom opadów:
6.5 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
10.00 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro