Reklama
Reklama

Kotorowski: chcemy utrzeć Legii nosa

fot. Lech TV

- Chcemy wygrać z Legią Warszawa i utrzeć im nosa. Zwłaszcza, ze gramy na ich terenie - mówi przed niedzielnym meczem bramkarz Lecha Poznań, Krzysztof Kotorowski.

- Jestem zadowolony, że udało nam się zdobyć wicemistrzostwo Polski, ale nie szczęśliwy... Nie ma co ukrywać, że walczyliśmy o mistrzostwo, a jesteśmy za Legią. Byłbym szczęśliwy gdyby udało nam się zdobyć kolejny tytuł mistrza dla Lecha. Jeśli wejdziemy do grupy Ligi Europejskiej i awansujemy dalej, to wtedy wicemistrzostwo będzie smakowało lepiej. Niedzielne spotkanie jest dla nas bardzo ważne, gdyż jest to mecz Legii z Lechem. Takie spotkania zawsze nas elektryzują, ale również dziennikarzy i kibiców. Chcemy wygrać z Legią i utrzeć im nosa. Zwłaszcza, ze gramy na ich terenie. Jeśli chodzi o szpaler to widzę, że w Warszawie mają z tym problem. Na pewno go nie zrobimy, a pogratulujemy im według naszego zwyczaju - mówi przed niedzielnym meczem z Legią Warszawa bramkarz Lecha Poznań, Krzysztof Kotorowski.

Przypomnijmy, że spotkanie ostatniej kolejki sezonu 2013/2014 T-Mobile Ekstraklasy, Legia Warszawa - Lech Poznań, odbędzie się w niedzielę, 1 czerwca 2014 roku, o godz. 18.00, na Pepsi Arenie przy ul. Łazienkowskiej w Warszawie.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Turkusowa woda w pilskim kąpielisku
31℃
19℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
18.22 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro