Reklama
Reklama

Podolańska: pobito mężczyznę, lądował śmigłowiec LPR

fot. czytelnik
fot. czytelnik

Około godziny 9.30 na ulicy Podolańskiej lądował śmigłowiec LPR. Wezwano go do pobitego mężczyzny. Jak informuje nasz czytelnik - ranny był reanimowany przez około godzinę, ostatecznie udało się przywrócić czynności życiowe. Występowały tu utrudnienia w ruchu.

O zdarzeniu na ulicy Podolańskiej poinformował nas czytelnik. - Około godz. 10.00 na ul. Podolańskiej lądował śmigłowiec LPR, który wraz z zespołem pogotowia i dwoma zastępami PSP z Piątkowa reanimował mężczyznę, który prawdopodobnie został pobity - napisał. - Po około godzinie czynności u mężczyzny zostały przywrócone. Mężczyzna trafił do szpitala - dodał.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Ze względu na lądowanie śmigłowca na ulicy Podolańskiej wstrzymano ruch kołowy. - Dwa nasze autobusy w godzinach 9.30 - 9.50 nie mogły kursować ulicą Podolańską - mówi dyżurny Nadzoru Ruchu MPK. - W związku z tym notowały około 10-minutowe opóźnienia - dodaje.

Iwona Liszczyńska z biura prasowego policji potwierdza, że doszło do takiego zdarzenia. - Odebraliśmy zgłoszenie o pobiciu mężczyzny przy ulicy Podolańskiej. Trafił do szpitala. W tej chwili jest za wcześnie, by mówić o szczegółach. Sprawą zajmują się policjanci - wyjaśnia.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
91.33 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro