Reklama

Rumak: dwie porażki z Pogonią to zwykły zbieg okoliczności

- Uważam, że dwie porażki z tym zespołem w obecnym sezonie to zwykły zbieg okoliczności, a nie patent Pogoni na Lecha - mówi przed sobotnim meczem trener Lecha Poznań, Mariusz Rumak.

- To jest bardzo trudny przeciwnik. Dla kibiców Pogoni Lech jest największym rywalem, a to dodatkowo mobilizuje ich zawodników. Uważam jednak, że dwie porażki z tym zespołem w obecnym sezonie to zwykły zbieg okoliczności, a nie patent Pogoni na Lecha. Zwycięstwem w tym spotkaniu możemy zapewnić sobie srebrne medale i taki jest nasz cel - mówi przed sobotnim meczem trener Lecha Poznań, Mariusz Rumak.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA


Przypomnijmy, że przed meczem od godz. 12.00 w Strefie Sportu INEA Stadionu będzie trwać festyn "Dzień Sportu". Gry i zabawy zakończą się tuż przed meczem Lech Poznań z Pogonią Szczecin, który rozpocznie się o godz. 15.30. Bilet na to spotkanie można wydrukować samodzielnie w domu na stronie kartakibica.lechpoznan.pl, kupić w kasach INEA Stadionu lub w Punktach Partnerskich (dla posiadaczy Kart Kibica) w cenie od 20 zł do 60 zł. Kasy przy stadionie w dniu meczu będą czynne w godz. 10:00-16:15. Szczegółowe informacje dotyczące dystrybucji karnetów i biletów na www.bilety.lechpoznan.pl.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
15℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
7.61 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro