Reklama
Reklama

Teodorczyk: rywale powinni się obawiać Lecha Poznań

fot. Michał Nadolski

- Myślę, że rywale powinni się nas obawiać, a nie my odwrotnie. Teraz skupiamy się tylko na zdobyciu mistrzostwa Polski - mówi napastnik Lecha Poznań, Łukasz Teodorczyk.

- Czuję się troszkę lepiej niż ostatnio. Noga nie dokucza, także myślę, że wszystko jest dobrze. Na czwartkowym treningu sprawdzimy czy jestem gotowy na 100 procent. Znając siebie myślę, że jestem. Kontuzja trochę utrudniła realizacje mojego planu dotyczącego zdobycia korony króla strzelców ekstraklasy, ale nic nie jest straconego. Zostało jeszcze kilka spotkań i myślę, że ona jest w zasięgu i mogę jeszcze nadrobić. My nie patrzymy do tyłu, tylko do przodu. Myślę, że rywale powinni się nas obawiać, a nie my odwrotnie. Teraz skupiamy się tylko na zdobyciu mistrzostwa Polski - mówi napastnik Lecha Poznań, Łukasz Teodorczyk.

W styczniu rusza miejski program Kawka Bis! To ostatni moment na wymianę kopciucha. Na mocy uchwały antysmogowej od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z nich będzie karane. Więcej informacji na: poznan.pl/kawka
REKLAMA


Najprawdopodobniej Łukasz Teodorczyk pojawi się w wyjściowym składzie na piątkowy mecz Lecha Poznań z Lechią Gdańsk. Spotkanie rozpocznie się o godz. 20:30 na PGE Arena przy ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1 w Gdańsku.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie meteorologiczne dla części województwa
1℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
18.22 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro