Reklama
Reklama

Jak kandydaci do europarlamentu mówią po angielsku? Dowiesz się z Telewizji WTK

fot. Telewizja WTK

W czwartek na antenie Telewizji WTK będzie można zobaczyć debatę z udziałem przedstawicieli sześciu komitetów wyborczych biorących udział w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Debata w całości odbędzie się w języku angielskim (z polskimi napisami). Który z kandydatów mówi po angielsku, a który ma z tym problem?

O godzinie 20.00 w najbliższy czwartek na antenie Telewizji WTK zaprezentowana zostanie debata z udziałem przedstawicieli 6 komitetów wyborczych biorących udział w wyborach do Parlamentu Europejskiego w naszym regionie. Ciekawostką jest to, że cała rozmowa odbywa się w języku angielskim (prezentowana będzie z polskimi napisami). Ma to sprawdzić przede wszystkim kompetencje językowe kandydatów.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 3 lipca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA


Debata odbyła się w niedzielę, ale dopiero w czwartek zostanie zaprezentowana na antenie Telewizji WTK. - Chcieliśmy zaprezentować poznaniakom kim są kandydaci do Parlamentu Europejskiego - mówi Roman Wawrzyniak, redaktor naczelny WTK. - Nie rozmawialiśmy więc o ich programach wyborczych - dodaje. Prowadzący, Liliana Skibińska oraz Maciej Kautz, angażowali podczas debaty również zwolenników kandydatów, którzy licznie pojawili się w studio.

Kto przyjął zaproszenie do udziału w debacie, a kto nie pojawił się w studio? Odpowiedź już o godzinie 20.00 w czwartek na antenie Telewizji WTK.

Czy kandydaci na europosłów powinni deklarować znajomość języków obcych?

  • 0%
  • 0%
  • 0%
Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

29℃
16℃
Poziom opadów:
1 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
7.09 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro