Reklama
Reklama

IV Festiwal Piwa w Szreniawie

Słody przygotowane do warzenia piwa w domu.

W najbliższy weekend odbędzie się czwarta edycja Festiwalu Piwa w Muzeum Narodowym Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie. W trakcie imprezy zaprezentują się niewielkie browary regionalne, piwowarzy domowi i kolekcjonerzy birofiliów.

Festiwal Piwa w szreniawskim muzeum na stałe wpisał się w program muzealnych imprez, a w tym roku organizowany jest po raz czwarty - Głównym celem imprezy jest przedstawienie tradycji spożywania piwa na ziemiach polskich w ujęciu historycznym, przybliżenie sposobu warzenia piwa, prezentacja małych i średnich browarów funkcjonujących obecnie w kraju, a także zbiorów birofilskich prywatnych kolekcjonerów oraz pokazanie wyrobu piw domowych - zachęcają organizatorzy.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

Najbliższa edycja imprezy odbędzie się 18 maja od godziny 12 do 19. Wstęp na teren imprezy związany jest z zakupem biletu do muzeum. W trakcie trwania festiwalu uruchomione zostaną dodatkowe pociągi, które będą dowoziły uczestników do Szreniawy. Rozkład jazdy pociągów dostępny jest tutaj.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
13℃
Poziom opadów:
1.1 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
3.95 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro