Reklama

Krysiewicza: zaczną budowę nowego biurowca

fot. Arh+ / GN Group
fot. Arh+ / GN Group

Budowa obiektu Półwiejska 2 nie jest jedyną nowością w tym rejonie miasta. W połowie roku ma zacząć powstawać nowy biurowiec przy ulicy Krysiewicza - K9.

Już w marcu ubiegłego roku informowaliśmy, że deweloper GN Group otrzymał pozwolenie na budowę biurowca K9 przy ulicy Krysiewicza. Jak podaje portal Gazeta Inwestor budowa biurowca klasy A rozpocznie się w połowie 2014 roku, a więc już wkrótce. Roboty mają trwać rok.

Autorem projektu biurowca jest poznańskie biuro architektoniczne Arh+. Obiekt stanie przy ulicy Krysiewicza 9, gdzie obecnie funkcjonuje parking. Na parterze znajdować się będą parking na 21 samochodów oraz lokal usługowo-handlowy. Na wyższych kondygnacjach znajdować się będą biura o powierzchni dostosowanej do wymagań klientów. Co ciekawe, powierzchnie nie będą wynajmowane, a sprzedawane. Łącznie do zagospodarowania ma tu być około 2500 metrów kwadratowych powierzchni.

To właśnie GN Group realizuje w pobliżu obiekt Półwiejska 2. W najbliższych miesiącach tę okolicę czeka prawdziwa metamorfoza!

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
10℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
6.95 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro