Palikot wraca na Półwiejską: będzie rozdawać swoje książki

fot. Włodzimierz Hoppel

Kolejna odsłona kampanii przed wyborami do europarlamentu. Po miesiącu od wizyty na ulicy Półwiejskiej powraca tu Janusz Palikot. W piątek po godzinie 16.00 będzie rozdawać przechodniom swoją najnowszą książkę "Zdjąć Polskę z krzyża". Wcześniej wraz z Markiem Siwcem podsumuje 10 lat Polski w UE.

- W wyborach opinia publiczna podzieli się na dwie grupy. Tych, którzy mówią prawdę i mówią o tym, że nasza przyszłość musi być związana z nową, jednoczącą się Europą oraz tych wszystkich, którzy będą okłamywać ludzi, że jeszcze trzeba czekać, że to jest zły moment - wyjaśniał Marek Siwiec, jedynka na wielkopolskiej liście Europa Plus Twój Ruch w wyborach do Parlamentu Europejskiego, podczas ostatniej wizyty na ulicy Półwiejskiej w Poznaniu.

Dziś Siwiec, w towarzystwie Janusza Palikota, pokaże się na nieczynnym torowisku przy placu Wielkopolskim. - Podsumowane tu zostanie 10 lat Polski w Unii Europejskiej - zapowiada Przemysław Korach, rzecznik Twojego Ruchu w Wielkopolsce.

Następnie, po godzinie 16.00, Janusz Palikot uda się na ulicę Półwiejską. - Rozda kilkaset egzemplarzy swojej nowej książki "Zdjąć Polskę z krzyża". Czytelnicy będą mogli także liczyć na osobiste dedykacje autora - zapewnia Korach.

Wybory do Parlamentu Europejskiego już za nieco ponad dwa tygodnie - 25 maja.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

4℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
27.97 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro