Zobacz kulisy meczu Zawisza - Lech

Lech Poznań wygrał na wyjeździe spotkanie w grupie mistrzowskiej z Zawiszą Bydgoszcz 2:1, a klubowa telewizja przygotowała specjalny materiał prezentujący kulisy tego meczu.

Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 1:2 (0:1)
Bramki:
Vahan Gevorgyan (84. minuta - rzut karny) - Kasper Hamalainen (39. minuta po dośrodkowaniu Szymona Pawłowskiego), Tomasz Kędziora (57. minuta po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Gergo Lovrencsicsa)
Żółte kartki: Andre Micael, Kamil Drygas, Alvarinho - Tomasz Kędziora, Krzysztof Kotorowski
Czerwone kartki: Łukasz Nowotczyński (70. minuta) - Hubert Wołąkiewicz (84. minuta)
Sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa)
Widzów: 4000

Zawisza Bydgoszcz: Wojciech Kaczmarek - Igor Lewczuk, Łukasz Nawotczyński, Andre Micael, Sebastian Ziajka - Hermes (73. Łukasz Skrzyński), Kamil Drygas - Alvarinho, Jakub Wójcicki, Luis Carlos (78. Paweł Wojciechowski) - Jorge Kadu (63. Vahan Gevorgyan).

Lech Poznań: Krzysztof Kotorowski - Mateusz Możdżeń, Hubert Wołąkiewicz, Marcin Kamiński, Tomasz Kędziora - Łukasz Trałka, Karol Linetty - Gergo Lovrencsics (93. Dariusz Formella), Kasper Hamalainen, Szymon Pawłowski (85. Paulus Arajuuri) - Dawid Kownacki (63. Daylon Claasen).

Jest ostrzeżenie IMGW pierwszego stopnia. Również dla Poznania!