Reklama
Reklama

Łukomska-Pyżalska ma ochroniarza

fot. Izabella Łukomska-Pyżalska / Facebook.com
fot. Izabella Łukomska-Pyżalska / Facebook.com

Właścicielka drugoligowej Warty Poznań i kandydatka koalicji "Twojego Ruchu i Europy Plus" do Europarlamentu Izabella Łukomska-Pyżalska pochwaliła się, że ma ochroniarza Brutusa.

Izabella Łukomska-Pyżalska nie obawia się sama wychodzić na spacery, gdyż o jej bezpieczeństwo dba Brutus. Jest to pies bojowy i do polowania na duże ssaki. - Hejterzy, bójcie się! Brutus waży ok. 100 kg, więc do niejadków raczej nie należy - żartuje Łukomska-Pyżalska.

Przypomnijmy, że Izabella Łukomska-Pyżalska ma 37 lat, jest wiceprezesem spółki dewelopersko-budowlanej Family House, właścicielką agencji modelek "Perfect Model". Aktualnie kończy kurs na delegata UEFA i będzie pierwszą kobietą w Polsce na tym stanowisku oraz jedną z niewielu w Europie. W 2012 roku otrzymała nagrodę "Kobieta Przedsiębiorcza Roku". Ponadto była tzw. Playmate Roku 2001 w polskiej edycji Playboya i znana jest z sesji w czasopismach dla mężczyzn i roli w serialu "Czego się boją faceci". Aktualnie startuje z listy koalicji "Twojego Ruchu i Europy Plus" do Europarlamentu.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega! W niektórych rejonach sytuacja z wczoraj może się powtórzyć
24℃
17℃
Poziom opadów:
9 mm
Wiatr do:
26 km
Stan powietrza
PM2.5
5.88 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro