Reklama
Reklama

Termy Maltańskie zapraszają na majówkę na plaży: będzie DJ i 200 leżaków

fot. Termy Maltańskie
fot. Termy Maltańskie

Termy Maltańskie zachęcają poznaniaków do spędzenia majówki na plaży zewnętrznej obiektu. Ta zostanie otwarta w czwartek. Wśród atrakcji jest DJ, który zadba o oprawę muzyczną majówki, a także zabawy dla dzieci. Przy basenach stanie aż 200 leżaków, zmienią się także ceny biletów.

1 maja oficjalnie otwarta zostanie plaża zewnętrzna w Termach Maltańskich. - Do dyspozycji odwiedzających będą baseny zewnętrzne i liczne zjeżdżalnie. Na plaży zewnętrznej będzie dostępnych aż 200 leżaków - zapowiada Łukasz Kubiak z Term Maltańskich.

Przez całą majówkę od 10.00 do 17.00 na plaży zewnętrznej odbywać się będą atrakcje dla dzieci. - Pojawią się klaun oraz animatorzy. Do dyspozycji najmłodszych będą też dwa dmuchane zamki. Organizowane będą ciekawe gry, zabawy oraz konkursy. Nie zabraknie malowania twarzy - dodaje. Cieszyć się będą również ci trochę starsi - w basenie odbywać się będą animacje taneczne i Aquazumba. Po 17.00 o oprawę muzyczną zadba natomiast DJ.

Również 1 maja zacznie obowiązywać letni cennik biletów. Mniej zapłacimy za bilety godzinne i dwugodzinne (bilet normalny na godzinę będzie o złotówkę tańszy, a na dwie godziny o 3 złote). Ceny biletów wstępu do aquaparku i na baseny sportowe (strefa zielona) także się zmienią. O złotówkę mniej zapłacimy za godzinne i dwugodzinne bilety normalne. Więcej trzeba będzie zapłacić za bilety całodzienne (przeważnie o 5 złotych). O 9 złotych więcej zapłacimy za bilet całodzienny rodzinny (jest 90 zł, będzie 99).

W strefie żółtej (wstęp do świata saun, aquaparku i basenów sportowych) zmienią się jedynie ceny biletów godzinnych i dwugodzinnych w ramach Happy Hours. Zostaną obniżone o złotówkę z 20 i 30 złotych do 19 i 29 zł. Letni cennik będzie obowiązywać do końca września.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

1℃
-5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
8 km
Stan powietrza
PM2.5
5.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro