Reklama
Reklama

"Poznań za pół ceny" przez cały weekend!

fot. www.poznan.pl
fot. www.poznan.pl

W dniach 3 -4 maja 2014 r. w Poznaniu odbędzie się siódma edycja akcji "Poznań za pół ceny". Poznań kusi turystów unikalnym programem oraz 50% zniżką oferowaną przez ponad 160 partnerów.

Akcja ta organizowana jest od 2008 roku przez Poznańską Lokalną Organizację Turystyczną - Podstawową ideą akcji jest popularyzowanie w Polsce i za granicą możliwości spędzenia weekendu w Poznaniu.

W programie akcji można znaleźć miedzy innymi wycieczki za pół ceny do ZOO, Palmiarni, wyprawy na baseny, do parków linowych, na bowling czy bilard. Można również skorzystać z różnych warsztatów. W akcję włączają się również luksusowe hotele, hostele czy modne restauracje.

W tym roku czeka nas również kilka nowości. Zapewne sporym zainteresowaniem cieszyć się będzie Brama Poznania - nowoczesne centrum interpretacji historii, której otwarcie zaplanowano na weekend majowy. Bramę Poznania zwiedzimy za darmo. Również bez opłat będzie można wejść do nowoczesnego Interaktywnego Centrum Bezpieczeństwa Skoda Auto Lab, w którym zajrzymy do wnętrz samochodów czy przeżyjemy symulację dachowania. Nowością jest również otwarte w połowie kwietnia Rogalowe Muzeum Poznania.

Wzorem lat ubiegłych przygotowano również specjalny, unikalny program turystyczny. Będzie można wybrać się na wycieczkę po charakterystycznych obiektach Poznania -Międzynarodowe Targi Poznańskie, Zamek Cesarski, Fara Poznańska, Stary Browar, INEA Stadion, lotnisko Poznań Ławica. A także zobaczyć bardziej ukryte miejsca Poznania - poznańskie fortyfikacje, schron przeciwatomowy Prezydenta Poznania, poznańska Skała, czyli Wzgórze św. Wojciecha. Chętni będą mogli także wybrać się na tematyczne spacery z przewodnikami.

Podstawową ideą akcji jest popularyzowanie w Polsce i za granicą możliwości spędzenia weekendu w Poznaniu. Obniżenie cen o 50% na usługi turystyczne jest, więc pretekstem, by zwrócić uwagę na Poznań a jednocześnie oryginalną akcją handlową, poprzez którą Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna chce wypromować weekend w Poznaniu -informują organizatorzy.

Wszystkie informacje o akcji tutaj.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

10℃
4℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
36.68 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro