Reklama

Poznaniacy wygrali z Legią Warszawa

DSW Waterpolo Poznań - Legia Warszawa13:10 | fot. Tomasz Szwajkowski
DSW Waterpolo Poznań - Legia Warszawa13:10 | fot. Tomasz Szwajkowski

Piłkarze wodni DSW Waterpolo Poznań wygrali w sobotę z Legią Warszawa 13:10. Kolejne spotkanie już w niedzielę o godz. 12.30 w Termach Maltańskich.

Podopieczni Jacka Maciąga rozegrali z Legią Warszawa bardzo emocjonujące i wyrównane spotkanie, a o końcowym wyniku zadecydowała ostatnia odsłona. Poznaniacy wygrali ten fragment meczu 4:1, a całe spotkanie 13:10 i nadal zajmują pozycję wicelidera tabeli mistrzostw Polski.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA


Rewanż już w niedzielę o godz. 12:30 w Termach Maltańskich. Wstęp na trybuny będzie bezpłatny. Ponadto w niedzielę o godz. 14:00 na terenie Malta Ski rozpocznie się piknik popularyzujący w Poznaniu piłkę wodną. Oprócz spotkania z poznańskimi waterpolistami z sekcji seniorów i juniorów organizatorzy zapowiadają animacje i konkursy dotyczące piłki wodnej oraz działalności klubu, jak również doskonałą gastronomię ze specjalnymi zniżkami dla uczestników imprezy.

- Nasz klub powstał, aby przywrócić w Poznaniu zapomniane przed i powojenne tradycje piłki wodnej. Na niedzielnym pikniku chcemy przybliżyć poznaniakom naszą niezwykle barwną i bardzo popularną w całej Europie dyscyplinę oraz zachęcić dzieci i młodzież do zapisywania się do naszej sekcji juniorskiej. O waterpolo będzie można porozmawiać zarówno z najbardziej doświadczonymi i utytułowanymi graczami, jak i z naszymi juniorami, którzy od kilku miesięcy pod opieką trenera Miszy Yazerskiego ostro przygotowują się do kolejnego sezonu - wyjaśnia Tomasz Różycki z DSW Waterpolo Poznań.

DSW Waterpolo Poznań - Legia Warszawa 13:10 (4:2, 2:4, 3:3, 4:1)

Skład DSW Waterpolo Poznań:
Yazerski Mikhail (bramkarz), Łuc Dawid, Bocheński Rafał, Czapla Marcin, Mazurek Krzysztof, Różycki Tomasz - kapitan, Wielogórski Paweł, Cichy Piotr, Mazurek Marek, Szymonik Oskar, Zawadzki Michał, Goździak Jakub, Sompolski Dawid oraz Jacek Maciąg (trener), Artur Wróbel I(drugi trener) i Andrzej Wróbel (kierownik drużyny).

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

31℃
17℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
13.21 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro