Reklama
Reklama

Staże studenckie w Urzędzie Miasta: zgłoszenia do niedzieli

fot. Krzysztof Cwojdziński, archiwum
fot. Krzysztof Cwojdziński, archiwum

Do 27 kwietnia Urząd Miasta przyjmuje zgłoszenia na kolejne edycje staży studenckich, tym razem na letnią i jesienną.

Oferta kierowana jest do studentów III, IV i V roku studiów, w tym również I i II roku studiów uzupełniających magisterskich. Poznański magistrat zachęca do udziału w rekrutacji także studentów z niepełnosprawnością.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA

Edycja letnia trwać będzie od czerwca do końca sierpnia 2014 roku, edycja jesienna - od września do końca listopada 2014 r. w edycji letniej na studentów czeka 79 wolnych miejsc w 25 wydziałach i biurach, 2 miejsca w Poznańskim Centrum Świadczeń oraz 1 miejsce w Spółce Targowiska. Z kolei w edycji jesiennej wolne są 82 miejsca - w 26 wydziałach i biurach, 2 miejsca w Poznańskim Centrum Świadczeń oraz 1 miejsce w Spółce Targowiska.

Formularz zgłoszeniowy kandydata należy wypełnić on-line Przed przystąpieniem do wypełniania formularza należy otworzyć załącznik Aktualny wykaz wydziałów - edycja letnia i jesienna i sprawdzić preferowane kierunki przypisane każdemu wydziałowi.

Ze studentami, którzy zakwalifikują się na staż do wybranego wydziału/biura Urzędu Miasta, zostaną podpisane umowy zlecenia. Podczas stażu studenci za wykonywane czynności (18 godzin w tygodniu) - otrzymają wynagrodzenie (stażowe). Na zakończenie stażu każdy z jego uczestników otrzyma zaświadczenie o jego odbyciu wraz z wyszczególnieniem zakresu pełnionych obowiązków - informuje Urząd Miasta.

Formularz zgłoszeniowy można znaleźć tutaj.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
5℃
Poziom opadów:
1.8 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
3.77 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro