Reklama

Ryszard Grobelny będzie rozdawał flagi

fot. UM
fot. UM

Poznański Urząd Miasta postanowił przyłączyć się do obchodów Dnia Flagi Narodowej. Z tej okazji prezydent Poznania rozda poznaniakom 3000 flag narodowych.

Dzień Flagi Rzeczypospolitej został ustanowiony w 2004 roku. Prezydent Poznania postanowił ułatwić poznaniakom świętowanie i z tej okazji rozda 3000 flag Polski - Miasto rozda poznaniakom 3000 flag narodowych. Intencją prezydenta jest, żeby flagi dotarły do mieszkańców jeszcze przed 2 maja. Dlatego rozdawane będą w poniedziałek, 28 kwietnia od godziny 13.00 w specjalnym namiocie ustawionym na płycie Starego Rynku naprzeciwko Ratusza - informują urzędnicy.

Nie czekaj! Korzystanie z pieców niespełniających norm zagrożone jest grzywną! Wymień piec i otrzymaj nawet 35 000 zł. Weź udział w programie Kawka Bis. Nabór od 2 stycznia.
REKLAMA

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Zamiecie i zawieje śnieżne również w Poznaniu. Jest kolejne ostrzeżenie IMGW!
-2℃
-3℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
13.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro