Reklama
Reklama

Stary Browar: rusza sezon na relaks w parku. Będą leżaki i wypożyczalnia sprzętu

fot. J. Wittchen
fot. J. Wittchen

Już w majówkę Stary Browar zaprosi wszystkich poznaniaków do odpoczywania w parku o powierzchni około czterech hektarów. 1 maja pojawią się tutaj setki leżaków, a także pierwszy raz otwarty zostanie Letni Punkt Informacyjny, w którym będzie można wypożyczyć lub kupić koce, frisbee i komplety do tenisa plażowego.

Już 1 maja będzie można odpocząć na leżakach ustawionych w parku przy Starym Browarze. Łącznie pojawi się tutaj 100 ogólnodostępnych leżaków, a także ogródki gastronomiczne. Będzie w nich można kupić lody oraz desery, a także świeże i zdrowe wypieki. - Nie zabraknie także Werandy Take Away, która przygotowuje na majówkę kulinarną niespodziankę i nie będą to - jak w ubiegłym roku - hamburgery. Te będzie można przynieść na piknik ze znajdującego się przy wejściu do parku od ul. Półwiejskiej BurgerKonta - wyjaśniają pracownicy Starego Browaru.

Z okazji otwarcia parku po zimie przez cały długi weekend w godzinach 12.00 - 20.00 poznaniacy będą tu mogli posłuchać muzyki, o którą zadbają DJ"e z klubu SQ. Nowością jest natomiast Letni Punkt Informacyjny, który stanie w parku. Będzie tu można wypożyczyć lub kupić piknikowe koce, frisbee oraz komplety do gry w tenisa plażowego.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
14℃
Poziom opadów:
0.9 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
7.76 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro