Reklama

Wielkanocne śniadania dla potrzebujących

Dla wszystkich osób potrzebujących Fundacja Pomocy Wzajemnej Barka a także Caritas przygotowały w niedzielę wielkanocny poczęstunek.

W niedzielny poranek osoby samotne, ubogie i bezdomne zebrały się w siedzibie Fundacji Pomocy Wzajemnej Barka w Poznaniu przy ulicy Św. Wincentego 6, gdzie przygotowano dla nich wielkanocne śniadanie. Na świątecznym stole nie brakowało jajek, wędlin, białej kiełbasy, czy ciasta i kawy. Na spotkaniu pojawiło się blisko 200 osób.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Urząd Miasta Poznania oferuje 4-miesięczne płatne staże. Zdobądź doświadczenie - Aplikuj do 15 października!
REKLAMA

Tradycyjne wielkanocne śniadanie przygotował również poznański Caritas. Osoby potrzebujące spotkały się w jadłodajni Caritas przy ulicy Łąkowej na Starym Mieście. Z zaproszenia Caritas skorzystało około 200 osób, które wspólnie z arcybiskupem Stanisławem Gądeckim zasiadły do stołu.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

17℃
12℃
Poziom opadów:
0.5 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
8.30 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro