Reklama

Zobacz ustawkę chuliganów Lecha z Korabely Mykolaev

fot. teamsfight.com
fot. teamsfight.com

Drużyna Lech Poznań Hooligans występuje w cyklu legalnych ustawek kibiców pod nazwą Fighting Team Championship i w swoim debiucie wygrała galę TFC 1. Zobacz jak fani Kolejorza w drodze do finału pobili ekipę Korabely Mykolaev z Ukrainy.

Gala sportów walki TFC 1 odbyła się w ramach cyklu Team Fighting Championship w połowie grudnia 2013 roku i promuje walki uliczne, ale nagrania z legalnych ustawek kibiców dopiero teraz znalazły się w internecie. Drużyna Lech Poznań Hooligans w drodze do finału zachwycili wszystkich już w pierwszej walce, gdyż potrzebował tylko 45 sekund na pokonanie kibiców IFK Goteborg. Kolejnym rywalem była ekipa Korabely Mykolaev z Ukrainy. Walka była bardzo wyrównana, a chuligani Lecha potrzebowali ponad 2 minut na odniesienie zwycięstwa. Lech Poznań Hooligans podczas TFC 1 zmierzył się jeszcze z reprezentacją fanów CSKA Moskwa, ale był to finał gali. Poznaniacy wygrali również ten pojedynek i w nagrodę otrzymali 5000 euro. W sumie drużynę LPH tworzy 10 bojowników.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA

Wyniki I Gali Fighting Team Championship:
(na pierwszym miejscu zwycięzcy walki)
Lech Poznań - IFK Goteborg
CSKA Moskwa - Sparta Praga
Lech Poznań - MFK Mikołajew
CSKA Moskwa - IFK Goteborg
MFK Mikołajew - Sparta Praga

Walka finałowa
Lech Poznań - CSKA Moskwa


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega. Może być niebezpiecznie na drogach!
12℃
-2℃
Poziom opadów:
0.4 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
23.95 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro