Reklama

Pobili 48-latka, bo fotografował auto... którym prawie go potrącili

We wtorek na poznańskiej Wildzie pobito 48-letniego mężczyznę za to, że robił zdjęcia samochodu, który prawie potrącił go na chodniku. Poznaniak trafił do szpitala. Napastnicy już usłyszeli zarzuty.

48-letni poznaniak poruszał się po chodniku, gdy jak twierdzi w pewnym momencie prawie potrącił go samochód. - Ruszył za pojazdem i odnalazł go na jednej z posesji na Wildzie. Próbował skontaktować się z właścicielem by wyjaśnić całą sytuację - bezskutecznie. Postanowił, że zrobi zdjęcie i zawiadomi policję - wyjaśnia Maciej Święcichowski z biura prasowego wielkopolskiej policji.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA


Gdy fotografował pojazd z budynku znajdującego się na posesji wyszło dwóch mężczyzn. - Dotkliwie pobili 48-latka. Zdołał on o całym zdarzeniu poinformować policjantów. Na miejsce przyjechało też pogotowie, które zabrało pokrzywdzonego do szpitala - dodaje.

Napastników zatrzymano. Mają 25 i 36 lat. Są mieszkańcami Poznania. Już usłyszeli zarzut pobicia, za co grozi im do 3 lat więzienia.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

12℃
3℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
2.19 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro