Reklama
Reklama

Rondo Starołęka: motocyklista szuka kierowcy, który go potrącił

fot. Robert
fot. Robert

We wtorek około godziny 7.20 rano na rondzie Starołęka doszło do kolizji z udziałem samochodu osobowego i motocykla. W wyniku zdarzenia uszkodzony został motor, którym poruszał się nasz czytelnik. Samochód oddalił się z miejsca zdarzenia. Motocyklista szuka kierowcy, który siedział za kółkiem.

Z prośbą o pomoc zwrócił się do nas czytelnik, Robert. - Zdarzenie miało miejsce dziś rano, sprawca uciekł. Być może któryś z czytelników widział wypadek i będzie w stanie pomóc - napisał.

Około godziny 7.20 na rondzie Starołęka samochód osobowy potrącił motocyklistę, Roberta, poruszającego się motorem marki Yamaha Fazer. - Sprawca zdarzenia po spowodowaniu upadku motocyklisty nie zatrzymał się i oddalił ulicą Hetmańską w kierunku Wildy najprawdopodobniej samochodem Toyota Yaris koloru bardzo ciemnego - wyjaśnia. Prawdopodobnie było to auto czarne lub grafitowe. - Jeśli ktoś był świadkiem zdarzenia proszę o kontakt telefoniczny pod nr tel 783 33 33 11 lub z policją - kończy.

Motocykliście nic się nie stało, ale uszkodzony został jego motor. Policja potwierdza, że rano doszło do takiego zdarzenia drogowego, a także informację o tym, że samochód osobowy w nim uczestniczący oddalił się z miejsca kolizji.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
7℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
9.56 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro