Brązowy medal dla AZS UAM Poznań

Futsalistki AZS UAM Poznań w ostatnim meczu sezonu wygrały na wyjeździe z Medanem Gniezno 3:2 i zdobyły brązowy medal mistrzostw Polski.

Podopieczne Wojciecha Weissa w pierwszych minutach nastawiły się na grę z kontry, ale z upływem czasu zaczęły przejmować inicjatywę. Jednak na przerwę zespoły schodziły przy bezbramkowym remisie. W drugiej połowie kibice zobaczyli bramki, a o końcowym wyniku zadecydował strzał z przedłużonego rzutu karnego. Przy remisie 2:2 na trzy minuty przed końcem meczu okazję wykorzystała Alicja Busza i poznanianki po ostatnim gwizdku sędziego mogły świętować wywalczenie brązowego medalu mistrzostw Polski,

Medan Gniezno - UAM Poznań 2:3 (0:0)
Monika Nowak, Monika Marczak - Marta Zielińska, Dorota Czech, Alicja Busza

Medan: Aleksandra Blige, Violetta Biegańska, Gabriela Sass, Natalia Marczak, Alicja Zając, Marta Kaczmarczyk, Katarzyna Ulikowska, Patrycja Marcinkowska, Monika Nowak, Monika Marczak.