Reklama

Starołęcka: uwaga na studzienki odpływowe. Zniknęły z nich kratki

fot. Piotr
fot. Piotr

Ostrzegamy kierowców poruszających się ulicą Starołęcką od ronda Starołęka w kierunku Fortecznej. Na długości kilkuset metrów zniknęły kratki zabezpieczające studzienki odpływowe. Łatwo można w taką "dziurę" wjechać i uszkodzić pojazd.

O braku kratek zabezpieczających studzienki na ulicy Starołęckiej poinformował nas czytelnik, Piotr. - Na odcinku od Ronda Starołęka w kierunku ul. Fortecznej nie ma kratek zabezpieczających na studzienkach odpływowych - wyjaśnia. - Nie jest to pierwszy raz, kiedy ich nie ma w tym miejscu - kolejny raz padły łupem złodziei? Na około 8 studzienek gdzie nie było kratek tylko jedna była prowizorycznie zabezpieczona - dodaje.

Informację o braku kratek zabezpieczających przekazaliśmy pracownikom Zarządu Dróg Miejskich. - Niestety jest to już czwarty raz od ubiegłorocznych wakacji, gdy ktoś kradnie kratki z ulicy Starołęckiej - mówi Tomasz Libich z ZDM. - Wszystkie studzienki są już odpowiednio oznakowane, pojawią się tutaj nowe kratki. Apelujemy do osób, które widzą osoby zabierające kratki zabezpieczające, by natychmiast zgłaszać to policji lub straży miejskiej - dodaje.

Apelujemy do kierowców o ostrożność w tym miejscu.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
12℃
Poziom opadów:
6 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
8.93 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro