Reklama
Reklama

Poznań: będą wybierać kandydatki do tytułu Miss Polonia Wielkopolski

Ubiegłoroczna Miss Polonia Wielkopolski - Emilia Sztubecka

Już w najbliższy piątek, 11 kwietnia, w siedzibie Telewizji WTK odbędą się eliminacje do wyborów Miss Polonia Wielkopolski 2014. W eliminacjach mogą wziąć udział bezdzietne panny mające od 18 do 26 lat mieszkające na terenie Wielkopolski.

W piątek w siedzibie Telewizji WTK odbędą się eliminacje do wyborów Miss Polonia Wielkopolski 2014. - Mogą w nich wziąć udział bezdzietne panny mające od 18 do 26 lat, które chcą przeżyć przygodę życia - mówi Marta Nowakowska z agencji Showbiz, która organizuje konkurs. - O nieposzlakowanej opinii, miłej aparycji,atrakcyjne nie tylko na zewnątrz, ale też w środku - dodaje.

Interesujesz się zdrowym odżywianiem? Chcesz zostać dietetykiem? Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa.
REKLAMA


- Naszym zadaniem jest wprowadzenie tych pięknych dziewczyn w świat modelingu - zaznacza Nowakowska. - Dziewczyny, które przychodzą na eliminacje nie są do końca przekonane, ale przez szereg działań im pomagamy.

Miss Polonia Wielkopolski 2014 zostanie wybrana podczas gali finałowej 14 czerwca w Czarnkowie. - Jako reprezentantka naszego województwa pojawi się w kolejnych etapach konkursu m.in. w Warszawie - kończy. Impreza odbywa się pod patronatem epoznan.pl.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW ostrzega o upałach. Będzie bardzo gorąco
30℃
19℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
17.76 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro