Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
-3 -8
Reklama
zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
-2°C 1009 hPa
JUTRO
pogoda
-3°C 1012 hPa
POJUTRZE
pogoda
-5°C 1014 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Izabella Łukomska Pyżalska na okładce tygodnika Wprost

red
poniedziałek, 24.03.2014 r.
godz. 22.43
red | poniedziałek, 24.03.2014 r., godz. 22.43
Izabella Łukomska Pyżalska na okładce tygodnika Wprost

Odważny fotomontaż zdjęcia Izabelli Łukomskiej Pyżalskiej pojawił się na okładce tygodnika Wprost. Okładka zapowiada artykuł "Pudelek Europejski" o celebrytach w polityce.

Dziennikarze Wprost zastanawiają się, czy europarlamentowi potrzebni są celebryci których na listach wyborczych znaleźć można w całej Polsce. "Z dużych partii właściwie tylko PiS zrezygnowało z ich wystawiania. Na listach pozostałych ugrupowań błyszczą gwiazdy show. Politycy liczą na to, że przyciągną one do urn wyborców. Efekt może być jednak odwrotny do zamierzonego." - pisze Katarzyna Nowicka na łamach tygodnika.

Co na to sama zainteresowana? "Dziękuję za darmową reklamę! Mówią, że nie należy oceniać książki po okładce, ale tym razem jestem pewna, że kontent będzie równie atrakcyjny" - deklaruje Izabella Łukomska-Pyżalska.

Izabella Łukomska-Pyżalska, matka piątki dzieci, była modelka, obecnie prezes spółki deweloperskiej Family House oraz sekcji piłkarskiej Warty Poznań. Startuje do europarlamentu z drugiego miejsca listy Twojego Ruchu. Jak sama zapowiada, jako europosłanka będzie chciała się zająć sportem i podziałem środków na rozwój edukacji sportowej.

Reklama