Goślinianki zakończyły sezon w I lidze

Pierwszoligowe siatkarki KS Murowana Goślina wygrały we własnej hali z MLKS Zawisza Rolpex Sulechów 3:1 i zakończyły sezon na szóstym miejscu.

Tydzień temu podopieczne Piotra Sobolewskiego przegrały na wyjeździe pierwszy mecz o piąte miejsce z MLKS Roltex Zawisza Sulechów 0:3 i aby myśleć o odrobieniu strat musiały pewnie wygrać w Murowanej Goślinie 3:0. Siatkarki z Sulechowa już w pierwszym secie chciały sobie zapewnić piąte miejsce, ale przegrały 24:26. Goślinianki w kolejnym secie zaprezentowały się lepiej i wygrały 25:18. Niestety trzeci set wygrały przyjezdne i KS Murowana Goślina mógł tylko poprawić sobie humor zwycięstwem w meczu, gdyż rywalizacja o piąte miejsca zakończyła się wygraną Zawiszy.

Ostatecznie KS Murowana Goślina wygrała z MLKS Zawisza Rolpex Sulechów 3:1 (26:24, 25:18, 14:25, 25:23). Najlepszą zawodniczką meczu wybrana została Beata Pawlicka z KS Murowana Goślina.