Reklama
Reklama

Miasto szuka inwestorów w Cannes

Poznań prezentuje się na największych w Europie targach we francuskim Cannes. Urzędnicy próbują znaleźć inwestorów na miejskie grunty.

Sprzedaż miejskich gruntów jest jednym z ważnych źródeł budżetowych. Na największe europejskie targi urzędnicy przygotowali dwadzieścia jeden ofert - Jak co roku Poznań będzie prezentował swoje oferty inwestycyjne na Międzynarodowych Targach Nieruchomości i Inwestycji w Cannes, które w tym roku będą odbywać się od jedenastego do czternastego marca. Miasto Poznań wraz z Urzędem Marszałkowskim będzie prezentować się na wspólnym stoisku. Będziemy prezentować dwadzieścia jeden ofert. Będą to tereny przy ulicy Hetmańskiej, przy centrum handlowym M1, przy Łacinie, a także przy Kompani Piwowarskiej - wyjaśnia Julia Tritt z Biura Promocji Urzędu Miasta i dodaje - To nie tylko poznanie inwestorów, ale także bardzo ważna promocja miasta.

Posiadasz na swojej nieruchomości wyroby zawierające azbest? Pozbądź się problemu - złóż wniosek do 30.04.2024 r. Miasto Poznań pokrywa 100% kosztów związanych z likwidacją wyrobów azbestowych.
REKLAMA

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Uderzenie ciepła. Mamy wiosnę w lutym!
10℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
40.89 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro