Reklama
Reklama

Ściegiennego: trwają roboty drogowe, utrudnienia w ruchu

fot. Włodzimierz Hoppel

Na ulicy Ściegiennego prowadzone są kolejne prace remontowe. Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami w ruchu na północnej nitce trasy pomiędzy ulicami Głogowską i Jarochowskiego.

Już w ubiegłym tygodniu informowaliśmy o mających rozpocząć się w poniedziałek kolejnych pracach remontowych na odcinku ulicy Ściegiennego pomiędzy Głogowską a Jarochowskiego. - Tym razem na czas prac brukarskich, wymiany krawężników, remontu ścieku przykrawężnikowego wyłączony z ruchu zostanie lewy pas północnej jezdni ulicy Ściegiennego. Ruch kołowy odbywać się będzie jednym, prawym pasem ruchu - wyjaśnia Zarząd Dróg Miejskich.

Tymczasem jeden z naszych czytelników zwraca uwagę, że wciąż zajęty jest... prawy, a nie lewy pas ruchu na północnej nitce ulicy. - Dajcie znać kierowcom, że na wlocie do Poznania od strony Komornik jest błędne oznakowanie! Znak na Głogowskiej błędnie już informuje, że po skręcie w Ściegiennego nie będzie tu można jechać lewym pasem, a jest to możliwe. Nieczynny jest pas prawy. Masakra tam była rano - pisze czytelnik.

Jak informuje wykonawca prac - zmiana nastąpi dopiero w poniedziałek w godzinach wieczornych. Wówczas zamknięty zostanie lewy pas ruchu, a kierowcy będą się poruszać prawym pasem. Taka organizacja ruchu ma tu obowiązywać przez tydzień - do najbliższej niedzieli, 16 marca. Kierowcy muszą zwracać uwagę na aktualne oznakowanie.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Sobota pod znakiem burz? Jest ostrzeżenie IMGW dla Poznania
19℃
13℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
30 km
Stan powietrza
PM2.5
0.00 μg/m3
Zobacz pogodę na jutro