Reklama

Przed nami słoneczny tydzień

fot. Włodzimierz Hoppel

Średnio blisko 13 stopni i w zdecydowanej większości słoneczne dni czekają nas w nowym tygodniu, a w Śnieżycowym Jarze pod Starczanowem zaczęły kwitnąć śnieżyce. Czy to pierwsze znaki nadchodzącej wiosny?

Najbliższe noce będą chłodne, a temperatura o poranku może wynosić nawet poniżej 0. Jednak w ciągu dnia będzie szybko rosła, a w piątek może wynieść nawet 15 stopni. Ładna pogoda budzi rośliny z zimowego snu, a szczególnie jest to widoczne w Śnieżycowym Jarze pod Starczanowem - zaczęły kwitnąć śnieżyce.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA


- Nowy tydzień w Poznaniu rozpoczniemy od pogodnego nieba i pięknie świecącego słońca. Ciepło i przedwiosennie, jutro cieplej niż dziś, maksymalnie 13 stopni, powieje słaby, południowo-wschodni wiatr, ciśnienie obniży się - mówi prezenter pogody Telewizji WTK, Szymon Kozłowski.

Równie ładna pogoda dopisze w kolejnych dniach, a w piątek maksymalnie 15 stopni. Natomiast w weekend mogą wystąpić opady deszczu. Przypomnijmy, że kalendarzowa wiosna rozpocznie się 20 marca.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

12℃
3℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
2.19 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro